Тізер

Маєте комерційну пропозицію? Шукаєте інвестора? Розмістіть тізер на порталі та додайте його у перелік пропозицій для потенційних інвесторів.

Розмістити інвестиційний тізер

Для того, щоб розмістити тізер, ознайомтесь з умовами та заповніть форму (всі поля обов’язкові для заповнення) або завантажте файл для заповнення

Завантажити файл для заповнення

Я заявляю, що наданий мною до Бердичівської міської ради інвестиційний проект (пропозиція), належить мені на законних підставах і не порушує прав, свобод та законних інтересів інших осіб, інтересів Української держави. На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р., я даю згоду Бердичівській міській раді на обробку та зберігання моїх персональних даних, на запитування та отримання інформації в повному обсязі та в порядку, передбаченому чинним законодавством України; даю згоду на перевірку справжності наданих мною документів. Мої персональні дані, на обробку яких надано цю згоду, можуть бути передані третім особам (а саме: уповноваженим органам, організаціям та установам як на території України, так і за її межами) з метою забезпечення відносин в інвестиційній сфері. Дана згода надана мною безстроково.

Загальна інформація

Активи

Фінансові показники проекту

Технічні вимоги

Контактна інформація

Фотографії

 
 Завантажити
 
 Завантажити
 
 Завантажити
 
 Завантажити